آموزش html5 بصورت کامل و کاربردی

آموزش html5 بصورت کامل و کاربردی

کد محصول: html5
وضعیت انبار: در انبار

 اجرای چند رسانه ای قدرتمند و قابلیتهای تعاملی ارائه شده توسط HTML5 از جمله ابزار کنترل استایل, ابزار تصویر, ویدئو, صدا و … تنها بخشی از قدرت HTML5 می باشد.

 آموزش html5 بصورت کامل و کاربردی

در چند ماه اخیر با ورود HTML5 به دنیای وب همگان را دچار تب و تاب عجیبی کرده است و بحث های زیادی پیرامون این زبان برنامه نویسی و آموزش html5 صورت گرفته است. اجرای چند رسانه ای قدرتمند و قابلیتهای تعاملی ارائه شده توسط HTML5 از جمله ابزار کنترل استایل, ابزار تصویر, ویدئو, صدا و … تنها بخشی از قدرت HTML5 می باشد.
معرفی HTML5 برای طراحی وب سایتHTML5 یک زبان نشانه گذاری برای توصیف اسناد وب (صفحات وب) است و از مجموعه ای از عناصر (elements) و برچسبها (tags) ساخته شده است که به عنوان دستورالعمل هایی استفاده میشود تا به مرورگر آنچه را که باید در یک صفحه وب نمایش داده شود و نیز چگونگی ساختن آنرا بگوید. در مقایسه با HTML عناصری از آن حذف شده اند و برچسب های جدیدی نیز به آن اضافه گردیده اند.چه چیز جدیدی در HTML5 است؟اعلامیه
DOCTYPE برای HTML5 بسیار ساده است. در HTML5 رمزگذاری کاراکتر به طور پیش فرض ، UTF-8 میباشد.HTML 5 جدیدترین استاندارد HTML, XHTML و HTML DOM است. آخرین استاندارد HTML یعنی XHTML در سال 1999 پایگذاری شد، تقریبا 15 سال پیش! در این 15 سال دنیای وب دچار تغییر و تحول بسیاری شد و همچنین تکنولوژی های جدید و پیشرفت رو به رشد دنیای وب، باعث شد که HTML تکان دیگری به خود بدهد که منجر به ایجاد HTML 5 شد.

 

 

 

 

 

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
Has no item to show!